Filtrovat podle

DOPRAVA
ZDARMA

Při objednávce nad 2000 Kč

OSOBNÍ ODBĚR PRAHA 8 - Florenc

Možný po předchozí domluvě na tel. č. 724 318 818

POTŘEBUJETE PORADIT?

Neváhejte nás kontaktovat

Navštivte kosmetické studio

www.alexina.cz

www.alexina.cz

Logo kosmetiky Chris Farrell

Kontakty

Kolagenové Centrum
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Chris Farrell

Logo kosmetiky Wellu Larens

ORGANICSERIES alginátové masky

Alginátové masky   VEGAN BIO EKO

Výhody, které řasy posytují kosmetice

Řasy snadno překonávají jednotlivé vrstvy pokožky a proto působí nejen na úrovni epidermis (pokožky), ale také v dermis (škáry).

Podporují metabolické procesy, které se vyskytují v buňkách, normalizují mazové žlázy a zadržují vodu v (epidermis) pokožce a poskytují pokožce ochranný hydrolipidový povlak. Výsledkem je, že derma(škára) je lépe hydratovaná, vyhlazená a elastická. Zároveň mají zklidňující účinek, urychlují hojení ran a podporují regenerační procesy. Velké množství antioxidačních složek zabraňuje tvorbě volných radikálů, čímž zpomaluje proces stárnutí. Kromě toho se používají v boji proti různým problémům s poruchami, jako jsou:
- praskající cévky-například některé řasy Spirulina obsahují estyn a rutin, kteří posilují a utěsnění cévy, zlepšují mikrocirkulaci a vidtelně snižují tendenci k praskání cévek.
- akné a seborea (mazotok)- sacharidy a síra obsažené v řasách nejen normalizují mazové žlázy, ale také působí protizánětlivě a bakteriostaticky, čistí pokožku a obnovují a navrací ji svou přirozenou funkci,
- celulitida- kyselina alginová v kombinaci s vitamíny ze skupiny B, enzymy a také beta-karoten stimulují mikrocirkulaci a odstraňují toxiny a urychlují metabolické procesy, které se vyskytují v buňkách,
-ochablá kůže - sladkovodní řasy aktivují dělení buněk a tvorbu kolagenu a elastinu, které jsou zodpovědné za hladkou, pevnou a napjatější pleť.

ORGANICSERIES alginátové masky

Existuje 23 produktů.

Zobrazení 1-15 z 23 položek

Aktivní filtry