E-SHOP

Filtrovat podle

DOPRAVA ZDARMA při            objednávce nad 2800 Kč

Osobní odběr Praha 8/Florenc možný po předchozí domluvě na tel.724 318 818

 

U nás můžete platit kartou.

 

KOLAGEN centrum

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Sokolovská 106/42, 186 00 Praha-Karlín u metra Florenc
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Wellu Larens

Larens - zdravé hubnutí

NEBOJTE SE HUBNOUT ZDRAVĚ!

Nabízíme Vám zdravé hubnutí s přírodními preparáty, které Vaši postavě dodají štíhlost a krásu a tělu zdraví. Naše hubnutí se skládá z produktů Slim Food a Turbo Reduktor

Produkty SLIM FOOD LARENS jsou potraviny ve formě tyčinek a jsou určeny všem, kteří hledají jednoduchou, snadno přístupnou a dobře vyváženou dietu. Dodává základní stopové prvky a nutriční složky, které nenajdete ve vysoce zpracovaných modifikovaných potravinách.

SLIM FOOD LARENS by měl být používán zdravými osobami (které touží zhubnout), jako kompletní strava (jelikož pokrývá denní potřebu energie), nebo jako její doplněk (zdravá svačina mezi jídly nebo jako náhrada jídla). Představuje nabídku praktické a pohodlné stravy pro celou rodinu bez rafinovaného, zpracovaného cukru a umělých sladidel.

Tyčinky jsou čerstvé, protože se připravují průběžně jedinečným výrobním procesem, jehož cílem je maximální ochrana aktivních látek a nutričních hodnot. Produkty jsou bez konzervačních látek, barviv, rafinovaného cukru, syntetických močopudných látek nebo urychlovačů metabolismu.

TURBO REDUKTOR  je revoluční přípravek vyvinutý s myšlenkou na štíhlou postavu. Synergie přírodních výtažků z manga, ananasu, papáji, chilli papriček, zázvoru a výtažku ze zelené kávy zkombinovaných do jednoho výživového doplňku pomáhá bezpečně, efektivně a natrvalo snížit tělesnou hmotnost. Přípravek urychluje spalování tukové tkáně, podporuje metabolismus a snižuje vstřebávání cukrů. 

 

Larens - zdravé hubnutí

Existuje 5 produktů.

Zobrazení 1-5 z 5 položek

Aktivní filtry