DOPRAVA
ZDARMA

Při objednávce nad 2000 Kč

OSOBNÍ ODBĚR PRAHA 8 - Florenc

Možný po předchozí domluvě na tel. č. 724 318 818

POTŘEBUJETE PORADIT?

Neváhejte nás kontaktovat

Navštivte kosmetické studio

www.alexina.cz

www.alexina.cz

Logo kosmetiky Chris Farrell

Kontakty

Kolagenové Centrum
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Chris Farrell

Logo kosmetiky Wellu Larens

Alginátová maska - citron 500ml

0,00 Kč
S DPH

Alginátová maska citron je určena pro pleť se zbarvením, šedým a nerovnoměrným zbarvením, unavenou pleť bez lesku.

500ml(200g)

#tonizuje #rozjasńuje #vyhlazuje pleť


Počet

KOSMETICKÝ RITUÁL

Smíchejte tři odměrky prášku (ok 25 gramů) a přidejte studenou vodu. Vymíchejte masku rychlými pohyby, dokud nezískáte hladkou hmotu s konzistencí husté smetany. Naložte ji  rovnoměrně na obličej a krk a nechte ji poté ztuhnout. Po 15-20 minutách odstraňte masku a aplikujte krém z řady Organic Series.

ORGANICKÁ RECEPTURA

Alginát - má velký význam v kosmetice, protože poskytuje tzv. okluzní účinek. To znamená, že na pokožce vzniká "film", který způsobuje snížení TWL (Transepidermal Water Loss - transepidermální ztráta vody). Přispívá k rozšíření pórů pokožky a lepšímu pronikání účinných látek. Má omlazující, imunostimulační, hydratační a regenerační účinek. Váže na sebe toxiny a stimuluje metabolismus. Odstraňuje usazeniny tuku a zlepšuje cirkulaci.

Citrón- přírodní antioxidant, který neutralizuje volné radikály. Zabraňuje stárnutí pokožky. Pomáhá v boji proti akné a změnám barvy pleti/ pigmentovým skvrnám/. Kyselina citronová odstraňuje skvrny a nesourodou barvu pleti. Flavonoidy pomáhají udržet mladou a hladkou pokožku. Díky fytohormonům je pokožka napnutá a elastická a vrásky se objevují mnohem  pomaleji. Díky těmto látkám má citrón exfoliační, tonizující, osvěžující a omlazující vlastnosti.

INCI: Diatomaceous Earth, Algin, Calcium Sulfate, Tetrasodium Pyrophosphate,  Zinc Oxide, Propylene Glycol, Citrus Limon Fruit Extract, Parfum *(Citral,Limonene). **

*Parfum – Natural Fragrance – používáme pouze přírodní aromatické oleje

** emulgátory, konzervační látky a mycí suroviny jsou organického původu nebo jsou pro pro použití schváleny společností Ecocert

 

OR103-500

Mohlo by vás také zajímat