DOPRAVA
ZDARMA

Při objednávce nad 2000 Kč

OSOBNÍ ODBĚR PRAHA 8 - Florenc

Možný po předchozí domluvě na tel. č. 724 318 818

POTŘEBUJETE PORADIT?

Neváhejte nás kontaktovat

Navštivte kosmetické studio

www.alexina.cz

www.alexina.cz

Logo kosmetiky Chris Farrell

Kontakty

Kolagenové Centrum
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Chris Farrell

Logo kosmetiky Wellu Larens

Alginátová maska - červené víno 500ml

0,00 Kč
S DPH

Alginátová maska červené víno je určena pro pleť s nadměrně dilatovanými krevními cévkami, doporučuje se pro zralou pleť.

500ml(200g)

#lifting #obnova #revitalizace pleti


Počet

KOSMETICKÝ RITUÁL

Smíchejte tři odměrky prášku (ok 25 gramů) a přidejte studenou vodu. Vymíchejte masku rychlými pohyby, dokud nezískáte hladkou hmotu s konzistencí husté smetany. Naložte ji  rovnoměrně na obličej a krk a nechte ji poté ztuhnout. Po 15-20 minutách odstraňte masku a aplikujte krém z řady Organic Series.

ORGANICKÁ RECEPTURA

Alginát - má velký význam v kosmetice, protože poskytuje tzv. okluzní účinek. To znamená, že na pokožce vzniká "film", který způsobuje snížení TWL (Transepidermal Water Loss - transepidermální ztráta vody). Přispívá k rozšíření pórů pokožky a lepšímu pronikání účinných látek. Má omlazující, imunostimulační, hydratační a regenerační účinek. Váže na sebe toxiny a stimuluje metabolismus. Odstraňuje usazeniny tuku a zlepšuje cirkulaci.

Červené víno - obsahuje velké množství flavonoidních sloučenin. Chrání krevní cévky a zlepšuje průtok krve. Účinně zpomaluje tvorbu volných radikálů a chrání pokožku před předčasným stárnutím. Má rozjasňující a omlazující účinek a také zklidňuje podráždění pokožky. Díky obsahu taninu stimuluje mikrocirkulaci a čistí tělo od toxinů. Učinkuje proti vráskám, ochraňuje a regeneruje pokožku. Intenzivně hydratuje, vyhlazuje a podporuje funkci pokožky a její stav.

INCI: Diatomaceous Earth, Algin, Calcium Sulfate, Tetrasodium Pyrophosphate,  Zinc Oxide, Propylene Glycol, Wine Extract, Parfum *(Limonene),CI 75470. **

*Parfum – Natural Fragrance – používáme pouze přírodní aromatické oleje

** emulgátory, konzervační látky a mycí suroviny jsou organického původu nebo jsou pro pro použití schváleny společností Ecocert

 

OR105-500

Mohlo by vás také zajímat