E-SHOP

DOPRAVA ZDARMA při            objednávce nad 2800 Kč

Osobní odběr Praha 8/Florenc možný po předchozí domluvě na tel.724 318 818

 

U nás můžete platit kartou.

 

KOLAGEN centrum

více o studiu zde

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Sokolovská 106/42, 186 00 Praha-Karlín u metra Florenc
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Wellu Larens

WHITE CLAY MASK 200ml

378,00 Kč
S DPH

WHITE CLAY MASK

Maska bílý jíl

#očišťuje #hydratuje  #regeneruje

Určeno propokožku obličeje a těla, která je suchá a dehydratovaná

Bílý jíl čistí a hluboce hydratuje. Maska pro tělo a obličej má vysoce regenerační a zklidňující vlastnosti. Je založena výhradně na přírodních bioaktivních složkách, které zlepšují cirkulaci, díky tomu je lepší zásobování buněk kyslíkem a živinami. Je to 100% organická maska, bez zápachu, bez písku a plnidel. Jíl je bohatý na přírodní minerály, jedinečným způsobem drží teplo a dokonale hydratuje pokožku, o kterou se staráte.

 – vysoká koncentrace aktivních látek
 – přírodní receptura
 – dermatologicky testovaný produkt
 –recyklovatelný produkt
 – vegan

Počet

ORGANIC WHITE CLAY

V masce používáme přírodní čistý bílý jíl s velmi efektivním účinkem. Kromě toho maska obsahuje mnoho hodnotných ingrediencí, zejména vitamíny A a C a vitamín B, železo, vápník, hořčík, fosfor a jód. Zlepšuje fungování pokožky, dokonale ji hydratuje a reguluje pH. Vyhlazuje malé vrásky, zvyšuje pružnost a pevnost pokožky a chrání ji před volnými radikály.

KOSMETICKÝ RITUÁL

Smíchejte 3 dávky prášku a přidejte studenou vodu. Směs smícheje rychlými pohyby tak, až je směs v hladké konzistenci jogurtu. Masku naneste rovnoměrně na obličej a krk nebo tělo a nechte ji ztuhnout. Po 15-20 minutách důkladně masku smyjte. Nezapomeňte, že při aplikaci na obličej použijte pod jílovou masku sérum z řady Organic Series.

AKTIVNÍ LÁTKY

+ Kaolin –bílý jíl – díky vysokému obsahu křemičitanu hlinitého stahuje pokožku a léčí. Obsahuje řadu stopových prvků, jako je křemík, vápník, hořčík, železo, draslík a sodík a minerální soli. Péčuje o suchou a jemnou pokožku. Jemně čistí a vyživuje pokožku a osvěží ji. Odstraňuje odumřelé buňky a stimuluje regeneraci tkání.

Složení : Caolin

OR4011-200