DOPRAVA ZDARMA při            objednávce nad 2800 Kč

Osobní odběr Praha 8/Florenc možný po předchozí domluvě na tel.724 318 818

 

U nás můžete platit kartou.

 

KOLAGEN centrum

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Sokolovská 106/42, 186 00 Praha-Karlín u metra Florenc
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Wellu Larens

MANDELIC PEEL 25%, pH 2,5 KYS.MANDLOVÁ 25%

0,00 Kč
S DPH

Použitím kyseliny mandlové vám umožní získat velkolepé výsledky. Po prvním ošetření bude pleť viditelně rozjasněná, napjatá a hydratovaná. Silný antibakteriální účinek poskytne úlevu od zánětu a akné.

Kyselina mandlová 25% – pH 2,5

DOPORUČENO PRO PLEŤ:

s vráskami, slabou, mastnou a pleť s akné 

Počet

JAK POUŽÍVAT ?

Naneste malé množství výrobku na důkladně vyčištěnou a odmaštěnou tvář nebo tělo. Začněte s méně citlivými oblastmi, jako jsou dolní čelist, brada, čelo a nakonec naneste na citlivější oblasti, jako je nos, okolí očí a tváře. Nezapomeňte před aplikcí důkladně zabezpečit rty, nosní sliznici, znaménka a bradavice tím, že na tato místa a bezprostřední okolí naneseme mastný krém. Přípravek necháme působit 5-15 minut. Po nanesení kyseliny velmi pozorně pozorujte kožní reakce! Po uplyntí času smyjte kyselinu neutralizátorem. Pokud si všimnete podráždění pokožky před uplynutím doporučeného  času, neutralizujte kyselinu dříve.

Pouze pro vnější použití.

ODBORNÁ RADA

Kyseliny mají mimořádné čistící účinky. Nabídněte klientovi ošetření kyselinami v řadě 5 ošetření prováděných ve dvou týdnech. Nezapomeňte začít sérii ošetření s nejnižší koncentrací kyselin. Použijte AHA tonikum jako pre-peeling. Díky jemnému působení může být kyselina mandlová použita pro zvýšení účinků individuálních ošetření, jako je např. mikrojehličková mezoterapie. Chcete-li zachovat účinky ošetření, doporučtě klientovi exfoliační krém s kyselinou laktobionovou pro každodenní péči.

 AKTIVNÍ LÁTKY

+ Mandlová kyselina - posiluje pokožku, hydratuje, reguluje hladinu kožního mazu, zlepšuje její pružnost,

SLOŽENÍ

Propylene Glycol, Mandelic Acid.

OR2501-50