DOPRAVA ZDARMA při            objednávce nad 2800 Kč

Osobní odběr Praha 9 - Vysočany možný po předchozí domluvě na tel.724 318 818

 

U nás můžete platit kartou.

 

KOLAGEN centrum

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Podvinný mlýn 1418/2, 190 00  Praha 9 - Vysočany, nedaleko od Divadla Gong
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Wellu Larens

Speciální kosmetická ošetření 

vhodné pro ženy i muže

revoluce bez skalpelu

  • Kosmetický salon KOLAGEN centrum, odborně vedený Alenou Štikovou, nabízí širokou škálu ošetření pleti včetně široké nabídky masáží a vnitřní výživy, která je nezbytná pro zdravou pleť, ale i abychom se cítili dobře jako celek.
  • Nabídka ošetření je vždy přizpůsobena každému individuálně.
  • Poradíme, doporučíme a Vy sami se rozhodnete.

·        Záleží nám na kvalitě a Vaší spokojenosti, při kosmetickém ošetření používáme kosmeceutika společnosti  WellU  LARENS, které obsahují tzv. živé rybí peptidy, bílkoviny a kolageny, a dále používáme bio rostlinnou kosmetiku Organic Series, která je vhodná i pro vegany. Nově pracujeme s kosmetickou značkou OPHYTO – jedná se o přírodní bio rostlinnou kosmetiku s minerály, která se přizpůsobuje ročním období a tím i rozdílným potřebám organismu a naší pleti, pracuje podle 5-ti čínských elementů: Země, Oheň, Voda, Kov a Dřevo.

·        Moderní věda považuje tyto látky v kosmetice za opravdovou revoluci bez skalpelu.

Kosmetické ošetření si vždy dohodněte předem na telefonu 724 318 818, nebo e-mailu:

obchod@alenastikova.cz

Pokud Vám nebudeme zvedat telefon, omlouváme se, věnujeme se právě jiným klientkám, ale v nejbližší možné chvíli Vám zavoláme zpět. Pokud voláte ze skrytého čísla, nebo pevné linky, zašlete nám SMS s tel. číslem vlastního mobilního telefonu, případně i jméno. Děkujeme za pochopení.

 

PŘEHLED   KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ

Alginátová maska, pokud již není součástí kosmetického ošetření, je účtována navíc částkou 100,- Kč a kosmetické ošetření se také prodlouží o cca 10 minut.

Barvení řas a obočí – jako součást kosmetického ošetření je cena 20,- Kč až 50,- Kč,   samostatně  á  300,- Kč, cca 25 minut. Německé barvy  Wimpernwelle Binacil: černá, černo-modrá, šedá, světlá hnědá, přírodní hnědá, tmavě hnědá

 

OPHYTO – bio rostlinná kosmetika s minerály – kosmetika podle 5-ti čínských elementů: Země, Oheň, Voda, Kov a dřevo. Tato kosmetická ošetření se obměňují podle ročního období, přizpůsobují se tak rozdílným potřebám naší pleti. V každém ročním období se používají jiné substráty a jíly, mezi obdobími se provádí detoxikační ošetření.

OPHYTO – jaro, léto, podzim, zima, detox - cena 1.500,- Kč, cca 90 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, čistící maska –exfoliace „gumováním“, minerální gelová maska s odpovídajícím substrátem, uvolnění pomocí tlakových bodů a substrátů, masáž obličeje 20 minut, jílová maska podle sezóny, tonizace pokožky, závěrečný oční krém, závěrečný pleťový krém s odpovídajícím substrátem.

Základní myšlenka této kosmetiky: KRÁSA SE RODÍ Z ROVNOVÁHY

Ošetření OPHYTO kosmetikou uvádí celkově a postupně pleť do její přirozené rovnováhy, navrací pleti přirozenou krásu, jemnost a svěžest, omlazuje, podporuje  obnovu pokožky, minimalizuje viditelnost vrásek a mimických linek, zabraňuje tvorbě nových, hydratuje. Doporučujeme pravidelná kosmetická ošetření jednou za 4 týdny a sama uvidíte, jak se Vaše pleť mění k lepšímu.

OPHYTO – harmonizace - cena 1.500,- Kč, cca 90 min., vhodné pro každé roční období

globální ošetření, které do hloubky zasahuje do příčin předčasného stárnutí kůže. Jednotlivé části obličeje jsou ošetřovány individuálně, tedy způsobem specifickým pouze pro danou oblast.

OPHYTO – okysličení - cena 1.500,- Kč, cca 90 min., vhodné pro každé roční období

Kůže je považována za naše „třetí plíce“. Odstranění nečistot z pokožky nám umožňuje vyváženou látkovou výměnu mezi vnitřním a vnějším prostředím. Chcete-li obnovit vzhled pokožky poznamenané škodlivými účinky znečištění a tabáku, ujistěte se, že udržujete dobrou úroveň okysličení tkáně. Při hloubkovém očištění pokožka okamžitě dýchá.

OPHYTO base – Malé ošetření  - cena 900,- Kč, cca 40 min., vhodné pro každé roční období

Odlíčení, čistící maska –exfoliace „gumováním“, minerální gelová maska s odpovídajícím substrátem, jílová maska podle sezóny, tonizace pokožky, závěrečný oční krém, závěrečný pleťový krém s odpovídajícím substrátem.

Malé základní – rychlé kosmetické ošetření v každém ročním období, nebo také ošetření na zkoušku

 

Organic series – bio rostlinná kosmetika vhodná i pro vegany

Organic Series - Liftingové ošetření  - cena 1.700,- Kč, cca 110 - 120 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, čistící maska, jemný chemický peeling kys. lactobionovou – lze i přes letní období, neutralizátor, AHA tonic pro srovnání pH pokožky, trojkombinace pleťových sér: Anti-aging sérum, sérum s kyselinou hyaluronovou 2 v 1, sérum s koloidním zlatem, zapracování sér ultrazvukovou špachtlí, sérum pro oční okolí, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 25 min, závěrečná alginátová maska s červeným vínem, závěrečný krém.

Liftingové ošetření bio rostlinnou kosmetikou napíná, omlazuje, zlepšuje elasticitu pokožky, stimuluje obnovu pokožky, minimalizuje viditelnost vrásek a mimických linek, zabraňuje tvorbě nových, hydratuje a stimuluje tvorbu vlastního kolagenu. Doporučujeme kůru 5-6 ošetření po jednom týdnu, po-té jednou za 4 týdny.

Organic Series – Malé liftingové ošetření  - cena 900,- Kč, cca 60 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, čistící maska, AHA tonic pro srovnání pH pokožky, Anti-aging sérum - zapracování ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 10 min, závěrečná alginátová maska s červeným vínem, závěrečný krém.

Liftingové ošetření bio rostlinnou kosmetikou napíná, omlazuje, zlepšuje elasticitu pokožky, stimuluje obnovu pokožky, minimalizuje viditelnost vrásek a mimických linek, zabraňuje tvorbě nových, hydratuje a stimuluje tvorbu vlastního kolagenu. Doporučujeme kůru 5-6 ošetření po jednom týdnu, po-té jednou za 4 týdny.

Organic Series - Hydratační ošetření  - cena 1.300,- Kč, cca 90 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, čistící maska, jemnozrnný bambusový peeling, AHA tonic pro srovnání pH pokožky, trojkombinace sér: hydratační sérum, sérum s kyselinou hyaluronovou 2 v 1, sérum s koloidním stříbrem, zapracování sér ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 20 min, závěrečná alginátová maska s arganovým olejem, závěrečný krém.

Hydratační ošetření bio rostlinnou kosmetikou hluboce hydratuje pleť, podporuje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové a kolagenu, vyhlazuje pleť a zabraňuje tvorbě nových vrásek.

Organic Series -  Malé hydratační ošetření  - cena 900,- Kč, cca 60 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, čistící maska, AHA tonic pro srovnání pH pokožky, hydratační sérum a zapracování ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 10 min, závěrečná alginátová maska s arganovým olejem, závěrečný krém.

Hydratační ošetření bio rostlinnou kosmetikou hluboce hydratuje pleť, podporuje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové a kolagenu, vyhlazuje pleť a zabraňuje tvorbě nových vrásek.

Larens – kosmetika s bioaktivním rybím kolagenem a peptidy

Larens - Základní kosmetické ošetření obličeje, krku a dekoltucena 1100,- Kč, cca 75 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, biopeptidové sérum, kolagenová maska, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 10 min, závěrečná hydratační maska, závěrečný krém.

Základní ošetření je určeno pro vyhlazení vrásek a posílení pleti. Má také blahodárný vliv na narušenou pokožku – akné, dermatitida, kuperoza, rosacea, jizvy.

Larens - Hydratační ošetření  - cena 1.300,- Kč, cca 90 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, hydratační sérum z rybích bílkovin, sérum s koloidním stříbrem, kolagenová maska, zapracování sér ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 20 min, závěrečná hydratační maska, závěrečný krém.

Hydratační ošetření s komplexem přírodních peptidů vytváří na pokožce film, který zabraňuje ztrátě vlhkosti a dodatečně stimuluje přirozenou regeneraci buněk, zjemňuje rýhy, vrásky a zpomaluje tvorbu nových. Dokonale hydratuje a ošetřuje pleť.

Larens - Liftingové ošetření - cena 1.600,- Kč, cca 110 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, hydratační sérum z rybích bílkovin, sérum s koloidním zlatem, kolagenová maska, zapracování sér ultrazvukovou špachtlí,  liftingová maska se zábalem, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 30 min, závěrečný krém.

Efekt omlazení pleti je doplněn přítomností kolagenu, který podporuje vyhlazení vrásek a zabraňuje vzniku nových. Má blahodárný vliv na hydrataci pokožky, její pevnost a odolnost před nepříznivými vlivy větru, extrémních teplot a volných radikálů.

Larens - Liftingové ošetření s alginátovou maskou - cena 1.700,- Kč, cca 120 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, hydratační sérum z rybích bílkovin, sérum s koloidním zlatem, kolagenová maska, zapracování sér ultrazvukovou špachtlí,  masáž obličeje, krku a dekoltu cca 30 min, alginátová maska s mořskou řasou, závěrečný krém.

Efekt omlazení pleti je posílen ještě kyselinou alginátovou, Maska dokonale vyživuje pleť, udržuje optimální hladinu hydratace, pokožka okamžitě nabývá rovnováhu, stává se pružnou, hladkou a zářivou. Maska dokonale vyživuje pleť, udržuje optimální hladinu hydratace, pokožka okamžitě nabývá rovnováhu, stává se pružnou, hladkou a zářivou. která podporuje vyhlazení vrásek a zabraňuje vzniku nových. Má blahodárný vliv na hydrataci pokožky, její pevnost a odolnost před nepříznivými vlivy větru, extrémních teplot a volných radikálů.

Larens - Základní ošetření aknózní pleti – cena 1100,- Kč za cca 75 minut, cena 900,- Kč za cca 90 minut

Odlíčení, čistící maska s rostlinnými extrakty, čištění ultrazvukovou špachtlí, mechanické dočištění, biopeptidové sérum, kolagenová maska, zklidňující maska s jasmínovým čajem, závěrečný krém

Přípravky mají schopnost pronikat do hlubokých vrstev pokožky a tam stimulovat regeneraci poškozených struktur, mají  intenzívní antibakteriální a protizánětlivé účinky. Ošetření stimuluje obnovu přírodního kolagenu v pokožce, vyživuje ji a snižuje její podráždění, reguluje vylučování kožního mazu, urychluje hojení zánětů a drobných poranění. Ošetření  je mimořádně vhodné pro mladou a problematickou pleť.

Larens - Pánské kosmetické ošetření obličeje – cena 900,- Kč, cca 60 min.

Očištění pleti, lehký AHA peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, biopeptidové sérum a zapracování ultrazvukovou špachtlí, kolagenová maska, masáž očního okolí 5-10 min, nebo masáž obličeje 10 min, liftingová maska, závěrečný krém

Základní ošetření podpoří vyhlazení vrásek a má blahodárný vliv na hydrataci pokožky  a  její zpevnění.

Larens - Chemický peeling – cena 800,- Kč/1 ošetření, cca 45 min.  (ošetření na objednávku)

Nejvhodnější je kůra 5 následných ošetření po 14-ti dnech, při zakoupení celé kůry cena 3.500,- Kč

Dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje její nedostatky. Důkladně odstraňuje odumřelé buňky, a tak připravuje cestu výživným látkám do hlubokých vrstev. Představuje víceúčelový přípravek na akné, regeneruje pokožku, navrací jí mladý, zářivý a zdravý vzhled a bojuje proti stárnutí.

Manuální lifting obličeje – masáž obličeje a krku proti vráskám se 100% arganovým olejem

Základní facelift – cca 60 minut, cena 900,- Kč

Odlíčení, manuální facelift masáž cca 50 minut, závěrečný hydratační krém, oční sérum s hadím jedem. Před tímto ošetřením doporučujeme doma použít čistící masku, kterou zakoupíte i v salonu za 350,- Kč.

Luxusní relax facelift – cca 110 minut, cena 1.500,- Kč

odlíčení, čistící enzymatická maska, čištění obličeje ultrazvukovou špachtlí, manuální facelift masáž cca 50 minut, vyživující alginátová slupovací maska proti vráskám, závěrečný hydratační krém, oční sérum s hadím jedem.

Balíček 5x Základní facelift – 5 x cca 60 minut, (5 x Základní facelift) cena 4.000,- Kč. Pro trvalejší efekt vyhlazení vrásek je doporučeno podstoupit facelift masáž minimálně 5x po sobě v rozmezí 7 až 14 dnů.

Před tímto ošetřením doporučujeme doma použít čistící masku, kterou zakoupíte i v salonu za 350,- Kč.

Neinvazivní mezoterapie přístrojem DERMATION

Bezbolestné přístrojové zapracování kosmoceutik – sér do spodních vrstev pokožky, nedochází k porušení integrity kůže, za cca 35 minut je zapracováno do pokožky sérum 70 ml, nebo 35 ml. Ošetření je rozděleno podle potřeb pokožky a použití séra: hydratace, lifting, akne, pigmentové skvrny, červené žilky, strie, celulitida, vlasy…

Nejlepšího efektu dosáhneme 5x opakováním procedury v odstupu 5-7 dnů

Nutná konzultace předem

Obličej  – cca 60 minut, cena 1.400,- Kč

Odlíčení, přístrojové zapracování séra 35 ml, krátká masáž, závěrečný krém

Balíček 5 ošetření při platbě předem: 6.000,- Kč

Obličej, krk, dekolt  – cca 80 minut, cena 1.800,- Kč

Odlíčení, přístrojové zapracování séra 70 ml, krátká masáž, závěrečný krém

Balíček 5 ošetření při platbě předem: 8.000,- Kč

Ošetření těla (celulitida, strie): 

– cca 50 minut, sérum 35 ml, cena 1.200,- Kč

– cca 80 minut, sérum 70 ml, cena 1.800,- Kč

Cena a délka ošetření se odvíjí od plochy k ošetření – nutno konzultovat předem

Ošetření VLASŮ v délce trvání 50-150 min - závisí na aktuálním stavu porostu vlasů a ošetřované plochy od 1800Kč/1 ošetření/2 koktejly 35ml

Cena v sérii dle individuální dohody v závislosti na ošetřované ploše a spotřebovaných koktejlů.

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu v KOSMETICKÉM CENTRU:

KOLAGEN centrum, Sokolovská 106/42, 186 00  Praha - Karlín (Florenc)

e-mail: obchod@alenastikova.cz

tel. mob. 724 318 818

  DERMATION neinvazivní mezoterapie  

 

            fcb DERMATION.cz

Toto zařízení umožňuje provádět bezbolestná, neinvazivní ošetření pomocí speciálně navženýc koktejlů. 

Díky technologii TRANSDERMALPORATION™ ,během jednoho 30 minutového ošetření, lze pokožce dodat  až 70 ml účinných látek obsažených v koktejlu.

Vysoká účinnost a krátká doba ošetření jsou díky elektrickým mikroimpulzům DERMATION ™, které usnadňují a urychlují vstřebávání látek.

Každý koktejl byl vyvinut týmem specialistů z oblasti estetické dermatologie a kosmetologie - obsahuje  přírodní patentované aktivní složky

(testované in vivo a in vitro) , jako jsou meristematické buňky z červené rýže, Matrixyl®, X -Melt®, peptidy.

Receptury koktejlů jsou přizpůsobeny technologii TRANSDERMALPORATION ™, která bezbolestným způsobem vyplňuje vrásky, snižuje zabarvení pokožky (pigment), vyživuje stěny žilek (kapilárek) a zmenšuje jizvy a dokonce i strie.

Těšíme se na Vaši návštěvu v KOSMETICKÉM A ŠKOLÍCÍM CENTRU:

KOLAGEN centrum, Podvinný mlýn 1418/2, Praha 9 - Vysočany

e-mail: obchod@alenastikova.cz

tel. mob. 724 318 818