DOPRAVA ZDARMA při            objednávce nad 2800 Kč

Osobní odběr Praha 9 - Vysočany možný po předchozí domluvě na tel.724 318 818

 

U nás můžete platit kartou.

 

KOLAGEN centrum

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Podvinný mlýn 1418/2, 190 00  Praha 9 - Vysočany, nedaleko od Divadla Gong
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Wellu Larens

Dopřejte si LUXUS každý den, každý den je jedinečný...

Nabízíme Vám novou formu tělesného a duševního uvolnění s naším relaxačně terapeutickým systémem BrainLight. V průběhu relaxace se po krátké chvilce přivykání, během několika málo minut, budete cítit klidně a zcela uvolněně, dech se zpomalí a bude pravidelnější.

Během příjemné shiatsu masáže prožijete nádherné, hluboké uvolnění v doprovodu relaxační hudby, mluveného slova a světla...toto se nedá slovy popsat, to musíte zažít.

Odpoutáte se od všedního dne, strachů a starostí, ve stavu uvolnění jako-by měníte svou skutečnost, Vaše okolí se Vám bude zdát klidnější, milejší a přívětivější, starosti a strachy se zmenší a budete vědět, že zvládnete vše, co Vám přichází do cesty. 

Relaxační terapie Vám dává na výběr celkem z 36 programů, s délkou trvání 10 - 40 minut. Ceny za jednotlivé programy jsou dle délky trvání:

10 minut ...... 150,- Kč

20 minut ...... 250,- Kč

30 minut ...... 300,- Kč

40 minut ...... 350,- Kč

První terapie na 10 minut zdarma.

Balíčky k zakoupení:
10x     terapie (konkrétní délka trvání) ..... sleva 10%
15x   terapie (konkrétní délka trvání) ..... sleva 15%
21x   terapie (konkrétní délka trvání) ..... sleva 20%

Jak metoda brainLight funguje?

Relaxační terapieJe vědecky zjištěno, že mozek během dne pracuje většinu času v nejrychlejším, tzv. BETA rytmu, měřitelném pomocí EEG. Ladění programů systému brainLight se zaměřuje na to, aby se uvedený mozkový rytmus převedl do uvolňujících Alfa, Delta nebo Teta oblastí. Faktor Alfa vln je základním příznakem duševního i tělesného uvolňování. Umožňuje, abychom byli vnímaví, více si pamatovali, byli kreativní, měli fantazii a intuici. Až brainLight terapií prožijete, velmi intenzivním způsobem pocítíte úplně novou situaci. Kombinací příjemného světla, zvuku a mluveného slova budete přivedeni do překvapivě příjemného stavu tělesné a duševní pohody.

Co se děje s naším tělem při uvolnění?

Klidovou fází se odpoutáváme od pracovního stresu, obav, starostí. V tomto uvolnění se zdá, že měníme svou současnost. Po fázi uvolnění se nám naše okolí zdá klidnější, láskyplnější, jemnější. Ladně získáváme hlubší přístup k oblastem, které tvoří naše vlastní já. Hlubší přístup k vnitřnímu klidu, míru, harmonii a štěstí. Naplněni tímto klidem, souladem a harmonií se posíleni vracíme zpět do každodenního života. I zde je důležité dodržovat pravidelné aplikace, minimálně třikrát týdně. Změnu vašich zvyklostí a chování dosáhnete nejlépe tím, že si odpovídající program užijete 21x za sebou, pokud možno vždy ve stejném denním čase. Dokonalá harmonie těla i ducha je nezbytná pro náš zdravý a spokojený život.

Co prožijete, jak se budete citit?

Rozeznívající se tóny, které uslyšíte v prvních okamžicích relaxace, navozují vaše uvolnění a zklidnění. Váš dech se zpomalí a je pravidelnější. Abychom vám přiblížili stav, ve kterém se od prvních vteřin nacházíte, uvádíme následující příklad: Do vaší mysli vstupuje představa plápolajícího ohně, či měnící se hra světel a stínů při jízdě stromořadím, možná myslíte na třpytící se mořské vlny v letním slunečním svitu. Od začátku těchto světelných efektů slyšíte krásnou uvolňující hudbu, u některých programů i s hlasovým doprovodem. Stav, který zažíváte, je novou formou tělesného a mentálního uvolnění. Zdá se, že se vaše duše vznáší. Vzrušující barvy, tvary i vzory se vytvářejí před vaším vnitřním zrakem. Tím získáváte životní rovnováhu a sílu pro klidnější průběh reality všedních dní.

Proč právě tento systém?

  • spokojený, klidný a uvolněný zaměstnanec je nejdůležitějším zdrojem zisku každé firmy
  • napomáhá při řešení těžkých životních situací (zkouškové období u studentů, před a po lékařských zákrocích, v obtížných životních etapách), kde již byly tyto systémy vyzkoušeny s vynikajícím hodnocením.
  • zvyšuje lidské výkony – produktivitu, soustředěnost, předchází úrazům a stresovým situacím na pracovišti i v životě.
  • napomáhá a učí náš organismus odpočívat, relaxovat, nabírat nové síly a tedy i regenerovat
  • je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak se rychle a snadno učit a to i cizím jazykům.
  • cena odpovídá luxusu, který můžete dopřát svému tělu, ale i svým myšlenkám.
  • každodenně si přichází vyzkoušet mnoho lidí účinky na vlastní kůži a jejich první slova obvykle jsou : “To bylo krásné…”

Dovolte nám, abychom i vám ukázali, proč přinášíme právě tento relaxační systém na náš trh a přijďte si ho vyzkoušet.

Relaxační terapie v našem eshopu