DOPRAVA ZDARMA při            objednávce nad 2800 Kč

Osobní odběr Praha 9 - Vysočany možný po předchozí domluvě na tel.724 318 818

 

U nás můžete platit kartou.

 

KOLAGEN centrum

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Podvinný mlýn 1418/2, 190 00  Praha 9 - Vysočany, nedaleko od Divadla Gong
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Wellu Larens

  • Wimpernwelle - Prodlužující řasy z lahvičky

Řasy z lahvičky Wimpernwelle

380,00 Kč
S DPH

Díky šetrným prodlužovacím chloupkům se ve čtyřech rychlých a snadných krocích dostanete k nádhernému prodloužení a zhuštění řas, Vaše řasy budou vypadat bohatě, jako uměle prodloužené.

Počet

Pro lepší efekt a přilnavost, doporučujeme nejprve použít základní řasenkou - nejlépe "PRE Mascara". Prodlužovací chloupky potřebují co možná nejjemnější podklad, do kterého se nanáší.

4 kroky ke krásným řasám:

  1. naneste na řasy prvního oka dostatečné množství řasenky, čím více nanesete, tím lépe v ní chloupky drží
  2. dokud řasenka nezaschne, naneste jednoduchým tahem pomocí aplikátoru chloupky "řasy z lahvičky", tah provádějte jako když nanášíte řasenku - od spodní části řas nahoru
  3. kroky 1 a 2 zopakujete na druhém oku
  4. kroky 1 a 2 opakujte na první oko a poté i na druhé, čímž provedete dvojí nanesení na každé oko. Na závěr ještě jednou naneste na obě oči řasenku, pro zafixování chloupků.

Na běžný denní efekt stačí nanést 1-2 vrstvy, podle toho, jak bohaté řasy chcete mít. Pokud chcete mít řasy bohatější, nebo chcete slavností líčení, naneste řasy z lahvičky 3x.

Výhodou našich "řas z lahvičky" je, že i pokud by se Vám dostaly chloupky do očí, rychle je oko rozpustí a vyplaví a nezůstanou v něm a netlačí, nebo neřežou do oka.

Pro Vaše krásné řasy doporučujeme pravidelnou péči některým z našich přípravků - Sérum na podporu růstu řas, Balzám na podporu růstu řas, Keratinová výživa na řasy, a samozřejmě naše řasenky Volume Max a Look Long.

W30379D
Nový produkt

Mohlo by vás také zajímat