DOPRAVA
ZDARMA

Při objednávce nad 2800 Kč

OSOBNÍ ODBĚR PRAHA 8 - Florenc

Možný po předchozí domluvě na tel. č. 724 318 818

POTŘEBUJETE PORADIT?

Neváhejte nás kontaktovat

Navštivte kosmetické studio

KOLAGEN centrum

více o studiu zde

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Sokolovská 106/42, 186 00 Praha-Karlín
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

OrhanicSeries

Logo kosmetiky Wellu Larens

Alginátová maska - CITRON 500ml

0,00 Kč
S DPH

Alginátová maska CITRON

Určeno pro: pleť s zabarvením, pleť se šedivým a nerovnoměrným zbarvením, unavenou pleť a pleť bez lesku.

V masce používáme přírodní citrónové extrakty s velmi efektivním účinkem. Účinek masky zvyšuje použití alginátu. Navíc dává účinek okluze, tj. vytváří na pokožce “film”, který snižuje transepidermální ztrátu vody. Rozšiřuje póry pokožky a zlepšuje pronikání účinných látek. Má omlazující, imunostimulační, hydratační a regenerační účinek. Váže toxiny a stimuluje metabolismus.

 – vysoká koncentrace aktivních látek
 – přírodní receptura
 – dermatologicky testováno
 – recyklovatelný obal
 –veganský výrobek

Počet

KOSMETICKÝ RITUÁL KRÁSY

Smíchejte 3 odměrky prášku (ok 25 gramů) a přidejte 4 odměrky studené vody. Vymíchejte masku rychlými pohyby, dokud nezískáte hladkou hmotu s konzistencí husté smetany. Naložte ji  rovnoměrně na obličej a krk a nechte ji poté ztuhnout. Po 15-20 minutách odstraňte masku a aplikujte krém z řady Organic Series.

ORGANICKÁ RECEPTURA

Alginát – má velký význam v kosmetice, protože poskytuje tzv. okluzní účinek. To znamená, že na pokožce vzniká “film”, který způsobuje snížení TWL (Transepidermal Water Loss – transepidermální ztráta vody). Přispívá k rozšíření pórů pokožky a lepšímu pronikání účinných látek. Má omlazující, imunostimulační, hydratační a regenerační účinek. Váže na sebe toxiny a stimuluje metabolismus. Odstraňuje usazeniny tuku a zlepšuje cirkulaci.

Citrón– přírodní antioxidant, který neutralizuje volné radikály. Zabraňuje stárnutí pokožky. Pomáhá v boji proti akné a změnám barvy pleti/ pigmentovým skvrnám/. Kyselina citronová odstraňuje skvrny a nesourodou barvu pleti. Flavonoidy pomáhají udržet mladou a hladkou pokožku. Díky fytohormonům je pokožka napnutá a elastická a vrásky se objevují mnohem  pomaleji. Díky těmto látkám má citrón exfoliační, tonizující, osvěžující a omlazující vlastnosti.

INCI: Diatomaceous Earth, Algin, Calcium Sulfate, Tetrasodium Pyrophosphate,  Zinc Oxide, Propylene Glycol, Citrus Limon Fruit Extract, Parfum *(Citral,Limonene). **

*Parfum – Natural Fragrance – používáme pouze přírodní aromatické oleje

** emulgátory, konzervační látky a mycí suroviny jsou organického původu nebo jsou pro pro použití schváleny společností Ecocert

 

OR103-500

Mohlo by vás také zajímat