DOPRAVA ZDARMA při            objednávce nad 2800 Kč

Osobní odběr Praha 9 - Vysočany možný po předchozí domluvě na tel.724 318 818

 

U nás můžete platit kartou.

 

KOLAGEN centrum

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Podvinný mlýn 1418/2, 190 00  Praha 9 - Vysočany, nedaleko od Divadla Gong
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Wellu Larens

Binacil Barva na řasy a obočí modročerná
  • Binacil Barva na řasy a obočí modročerná

BINACIL modročerná barva na obočí a řasy

155,00 Kč
S DPH

Kvalitní německá barva na obočí a řasy BINACIL od firmy Wimpernwelle, je vhodná i pro citlivé oči, je svým složením k Vašim řasám a obočí šetrnější a při barvení řas neštípe do očí.

Pro barvení řas doporučujeme používat pouze BINACIL barvu černou a modro/černou, pro barvení obočí použijte všechny BINACIL barvy  mimo modro/černé barvy.

Zde je uvedena maloobchodní cena, pro kosmetické salony je po zaregistrování viditelná VELKOOBCHODNÍ  CENA – napište si o ní – zaregistrujte se jako kosmetička na náš e-shop.

BINACIL barvy na obočí a řasy kombinujte pouze s našimi dalšími produkty – hlavně oxidační činidlo nepoužívejte od jiné značky.

Počet

BINACIL barva na řasy se nanáší a nechá působit cca 8-10 minut.

 

Postup při barvení řas barvami BINACIL:

-         Zbytky maskary odstraňte odličovačem na oči, který nemá mastnou složku

-         Doporučujeme  řasy vyčistit fyziologickým solným roztokem BINACIL pro lepší přilnavost barvy.

-   Horní a spodní okraj víčka se nakrémujte ochranným krémem na kůži, ale nezasahujte řasy

- Na hladkou stranu jemného a barvy neprostupného ochranného papírku BINACIL  naneste ochranný krém na plet' a při otevřených očích jej opatrně se vsuňte pod spodní řasy až k okraji spodního víčka. Od této chvíle se musí oči po celou dobu celého ošetření držet zavřené.

- Požadovaná BINACIL®barva na řasy se rozmíchá společně s BINACIL®krémovým oxidačním činidlem na hygienickém, pro tento účel specielně vyvinutém BINACIL®mixovacím bloku.

-      Rozmíchanou barvu nanese mixovaci tyčinkou, která je součástí balení každé barvy BINACIL nebo vějířovým stětečkem pravidelně a hustě od kořínků až do konečkům řas. Doba působení: 8-10 minut. Pokud barvíte řasy ihned po ukončení trvalé na řasy, pak nechejte barvu na řasy působit  pouze 2 minuty!

-    Po určeném působení barvy se veškerá BINACIL® barva stáhne plochým koncem mixovaci tyčinky, nebo vějířovým stětečkem na ochranný papírek pod řasami a zbytky barvy se setřou  vatovou tyčinkou, nebo kosmetickým ubrouskem.

-     Zbytky barvy otřete vícekrát důkladně z řas vlhkými kosmetickými tampóny. Potom  opatrně stáhne kosmetický papírek a znovu setřete veškeré zbytky barvy z kůže vlhkými kosmetickými tampóny.

-   Ke konci ošetření se mohou barevné zbytky odstranit z pleti nebo víčka speciálním šetrným  BINACIL®odstraňovačem na barvu.

-   K zesílení a péči řas doporučujeme na závěr potřít řasy naší  novinkou LAMINATION FLUID – keratinovou výživou na řasy

-         K domácí  péči o řasy doporučujeme používat Wimpernwelle Balzám na řasy, nebo novinku LAMINATION FLUID ve verzi pro domácí použití

Složení:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Palmitic Acid, Toluene-2, 5-Diamine Sulfate, Resorcinol, p-Aminophenol, Ammonium Hydroxide, Sodium Sulfite, m-Aminophenol, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Disodium EDTA, Sodium Benzoate

 

W23952
Nový produkt

Mohlo by vás také zajímat