DOPRAVA ZDARMA při            objednávce nad 2800 Kč

Osobní odběr Praha 9 - Vysočany možný po předchozí domluvě na tel.724 318 818

 

U nás můžete platit kartou.

 

KOLAGEN centrum

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Podvinný mlýn 1418/2, 190 00  Praha 9 - Vysočany, nedaleko od Divadla Gong
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Wellu Larens

Aqua Peel Off Mask PRO 150 g
  • Aqua Peel Off Mask PRO 150 g

Aqua Peel Off Mask PRO 150 g

Pouze pro kosmetické salony, cena je viditelná po zaregistrování

Pleťová maska AQUA Peel Off Mask představuje komplex látek na bázi kyseliny alginové získávané z mořské řasy Laminaria (mořská kapusta), která má antioxidační, zklidňující a protizánětlivé vlastnosti. Maska dokonale vyživuje pleť, udržuje optimální hladinu hydratace, pokožka okamžitě nabývá rovnováhu, stává se pružnou, hladkou a zářivou.

Pleťová maska AQUA Peel Off Mask představuje komplex látek na bázi kyseliny alginové získávané z mořské řasy Laminaria (mořská kapusta), která má antioxidační, zklidňující a protizánětlivé vlastnosti

Popis

Pleťová maska AQUA Peel Off Mask představuje komplex látek na bázi kyseliny alginové získávané z mořské řasy Laminaria (mořská kapusta), která má antioxidační, zklidňující a protizánětlivé vlastnosti. Obsahuje aloe vera, která dodává látky mimořádně důležité pro pokožku, jako jsou esenciální aminokyseliny, minerální látky, vitamíny (A, E a B) jakož i polysacharidy a tím podporuje regeneraci buněk. Maska dokonale vyživuje pleť, udržuje optimální hladinu hydratace, pokožka okamžitě nabývá rovnováhu, stává se pružnou, hladkou a zářivou.

Použití

Pro aplikaci na obličej: smíchejte 30 g prášku a 90 g vody pokojové teploty (20-25 ° C), míchejte energicky (+/- 1 minutu) dokud nevznikne hladká, jednotná konzistence a následně aplikujte vrstvu masky na očištěnou pokožku obličeje. Maska schne 5 minut a po uplynutí alespoň 10 minut se dá snadno odstranit. Produkt nezanechává žádné stopy. 

INCI

Ingredients: Solum Diatomeae, Calcium Sulfate, Algin, Sodium Phosphate, Hydrolysed Lola Implexa Extract, CI 77289, Aloe Barbadensis Leaf Extract.

LAR708
Nový produkt