DOPRAVA ZDARMA při            objednávce nad 2800 Kč

Osobní odběr Praha 9 - Vysočany možný po předchozí domluvě na tel.724 318 818

 

U nás můžete platit kartou.

 

KOLAGEN centrum

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Podvinný mlýn 1418/2, 190 00  Praha 9 - Vysočany, nedaleko od Divadla Gong
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Wellu Larens

Sérum na podporu růstu řas

995,00 Kč
S DPH

V tuto chvíli je sérum nedostupné u výrobce, objednání na dotaz.

Velmi účinné sérum na podporu růstu řas a obočí, s vysokým podílem ricinového oleje a vitamínů. Podporuje růst řas a obočí, regeneruje a posiluje je přes noc. Účinek uvidíte do 6 až 8 týdnů, Vaše řasy a obočí budou o 30% až 50% delší, silnější a plnější.

Počet

Luxusní regenerační kůra zvláštní třídy na podporu růstu řas a obočí s vysokým podílem ricinového oleje a vitamínů, podporuje růst řas a obočí, regeneruje "vlasové" cibulky a posiluje je přes noc již za 6 až 8 týdnů. 

Aplikujte každý den na čistou odlíčenou pleť, aplikační  štěteček je součástí balení, sérum nanášejte aplikačním štětečkem stejně, jako byste nanášeli oční linku - po celé délce víčka, tedy přímo nad řasy horního víčka a pod řasy spodního víčka, na obočí naneste tahem po směru růstu obočí.

Nenanášejte do očí,  nepoužívejte během těhotenství, není vhodné pro osoby mladší 18 let, nepoužívejte během chemoterapie, uchovávejte mimo dosah dětí, v případě alergické reakce na některou složku přípravku přestaňte sérum používat a poraďte se s lékařem.

Ingrediens:

aqua, pentylene glycol, polyglyceryl 4 caprate, glycerin, sodium hyaluronate, ethylhexylglycerin, phenoxyethanol, alcohol, panthenol, biotinoyl, tripeptide 1, isopropyl claprostenate

Dermatologicky testováno

W10260CZ-1
Nový produkt

Mohlo by vás také zajímat