E-SHOP

DOPRAVA ZDARMA při            objednávce nad 2800 Kč

Osobní odběr Praha 8/Florenc možný po předchozí domluvě na tel.724 318 818

 

U nás můžete platit kartou.

 

KOLAGEN centrum

více o studiu zde

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Sokolovská 106/42, 186 00 Praha-Karlín u metra Florenc
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Wellu Larens

Alginátová maska - BRUSINKA 200 ml

0,00 Kč
S DPH

Alginátová maska BRUSINKA

Určeno pro: vaskulární pokožka, ne příliš elastická, se známkami  stárnutí, erytémem- červené zbarvení pokožky

Alginátová maska Brusinka utěsňuje stěny krevních kapilár a výrazně redukuje erytém-červené zabarbvení pokožky. Kromě toho maska obsahuje mnoho hodnotných ingrediencí, zejména vitamínů A a C a vitamínů B, železa, vápníku, hořčíku, fosforu a jódu. Zlepšuje fungování pokožky, dokonale hydratuje a reguluje pH. Vyhlazuje malé vrásky, zvyšuje napětí a pevnost pokožky a chrání ji před volnými radikály.

 – vysoká koncentrace aktivních látek
 – přírodní receptura
 – dermatologicky testováno
 – recyklovatelný obal
 –veganský výrobek

Počet

KOSMETICKÝ RITUÁL KRÁSY

Smíchejte 3 odměrky prášku (ok 25 gramů) a přidejte 4 odměrky studené vody. Vymíchejte masku rychlými pohyby, dokud nezískáte hladkou hmotu s konzistencí husté smetany. Naložte ji  rovnoměrně na obličej a krk a nechte ji poté ztuhnout. Po 15-20 minutách odstraňte masku a aplikujte krém z řady Organic Series.

ORGANICKÁ RECEPTURA

Alginát – má velký význam v kosmetice, protože poskytuje tzv. okluzní účinek. To znamená, že na pokožce vzniká “film”, který způsobuje snížení TWL (Transepidermal Water Loss – transepidermální ztráta vody). Přispívá k rozšíření pórů pokožky a lepšímu pronikání účinných látek. Má omlazující, imunostimulační, hydratační a regenerační účinek. Váže na sebe toxiny a stimuluje metabolismus. Odstraňuje usazeniny tuku a zlepšuje cirkulaci.

Brusinka – obsahuje: vitamíny A, C a B, železo, vápník, hořčík, fosfor a jód, stejně jako sacharidy, anti-kyany, flavonoidy (které pomáhají udržet mladou a hladkou pokožku déle) a tanin. Výrazně zlepšuje fungování a stav pokožky.

INCI: Diatomaceous Earth, Algin, Calcium Sulfate, Tetrasodium Pyrophosphate, Zinc Oxide, Propylene Glycol, Vaccinium  Macrocarpon Fruit Extract, Parfum*, CI 75470.**

*Parfum – Natural Fragrance – používáme pouze přírodní aromatické oleje

** emulgátory, konzervační látky a mycí suroviny jsou organického původu nebo jsou pro pro použití schváleny společností Ecocert

OR101-200

Mohlo by vás také zajímat