DOPRAVA ZDARMA při            objednávce nad 2800 Kč

Osobní odběr Praha 9 - Vysočany možný po předchozí domluvě na tel.724 318 818

 

U nás můžete platit kartou.

 

KOLAGEN centrum

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Podvinný mlýn 1418/2, 190 00  Praha 9 - Vysočany, nedaleko od Divadla Gong
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Wellu Larens

ADVANCED ANTI-AGING PEPTIDE 30ml

0,00 Kč
S DPH

ADVANCED ANTI-AGING PEPTIDE 30ml

Napnutí pleti + Vyhlazení vrásek + Hydratace

Komplex kyseliny hyaluronové a 3 peptidů

Speciální vlastnosti: pro všechny typy pleti

Použití s kosmetickými přístroji:

·        jehličková mezoterapie (micro i nano)

·        bezjehličková mezoterapie

·        hyaluron pen

·        radiofrekvence

·        iontoforeza (galvanika)

·        sonoforeza (ultrazvuková špachtle)

Určeno pro hloubkovou hydrataci a na hlubší vrásky: kolem očí, mezi obočím, na čele, nad horním rtem, na bradě, nosoretní rýhy.

Používejte jako lokální aplikaci na části obličeje při aktivním ošetření kosmetikou DermaOrganic, nebo při práci přístrojem DERMATION.

Přípravek je určen pouze pro profesionální použití v kosmetických salonech.

Počet

Advanced Anti-Aging Peptide je komplex kyseliny hyaluronové a tří peptidů. Komplex stimuluje syntézu kolagenu I a kolagenu III a reguluje odpovědný kolagen IV, VII a XVII pro správné kožní epidermální spojení (DEJ). Pokročilý anti-Aging Peptide vyhlazuje a zpevňuje pokožku, snižuje hloubku a objem vrásek (testy in vivo). Kyselina hyaluronová má velmi silné hygroskopické vlastnosti, vyhlazuje, zpevňuje a zlepšuje elasticitu.

ÚČINNÉ LÁTKY

  • Neuropeptid SYN AKE napodobuje účinek paralyzujícího peptidu nalezeného v jedu hada, který uvolňuje svaly a odstraňuje vrásky. Pomáhá zpevňovat pokožku, omezuje rýhy a vrásky, navíc zvlhčuje a regeneruje kožní buňky.
  • Inovativní peptid SYN COLL je peptid s dostatečně malými molekulami, aby pronikl hlubšími vrstvami pokožky bez překážek a má schopnost aktivovat neaktivní formy TGF-ß (transformující růstový faktor). TGF-ß je klíčem k syntéze kolagenu.
  • SYN COLL působí podobně jako přirozený mechanismus lidského těla aktivací produkce kolagenového genu, zatímco chrání kolagen před degradací inhibicí MMP proteinů. Oba faktory pracují synergicky, aby dosáhly maximálního účinku proti vráskám, což je důležité pro udržení mladistvé a zdravé pokožky.

SLOŽENÍ / INCI

Aqua, sorbitanstearát, sorbityllarát, isoamyl-kokosát, maltooligosylglukosid / hydrogenáty škrobový hydrolyzát, glycerin, isostearyl-izostearát, cetearylalkohol, butyrospermum parksi máslo, hexexeptid-11, olej ze semen perily, extrakt z listů Vitis Vinifera (hroznový), hydrolyzované glykosaminoglykany, kyselina hyaluronová, kyselina dehydrooctová, xantanová guma, tetrasodiumglutamát diacetát, tokoferol (ve směsi), beta-sitosterol, skvalen, parfum, citronellol, limonen, citronel,

OR5305-30

Mohlo by vás také zajímat