DOPRAVA ZDARMA při            objednávce nad 2800 Kč

Osobní odběr Praha 9 - Vysočany možný po předchozí domluvě na tel.724 318 818

 

U nás můžete platit kartou.

 

KOLAGEN centrum

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Podvinný mlýn 1418/2, 190 00  Praha 9 - Vysočany, nedaleko od Divadla Gong
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Wellu Larens

ULTRAfill 50ml - Advanced Revital Filler 50ml

0,00 Kč
S DPH

Ošetřující koktejl UltraFILL – Advanced Revital FILLER

Napnutí pleti + Vyhlazení vrásek + Hydratace

Speciální vlastnosti: pro zralou pleť

 

Lze použít na hlubší vrásky: kolem očí, mezi obočím, na čele, nad horním rtem, na bradě, nosoretní rýhy. Používejte jako lokální aplikaci na části obličeje při aktivním ošetření kosmetikou DermaOrganic, nebo při práci přístrojem DERMATION.

Přípravek je určen pouze pro profesionální použití v kosmetických salonech.

 

Pro kosmetické salony – proškolíme

 

Po vyprodání zásob přechází výrobce na nový název přípravku:  Advanced Revital Filler

Počet

Koktejl pro ošetření vrásek Advanced Revital Filler   obsahuje komplex VOLUPLUS®, olej z makadamových ořechů a macelignan - aktivní složku extrahovanou z kořene muškátového oříšku, pro silnou výplň vrásek a s výbornými zvlhčujícími vlastnostmi. VOLUPLUS® ovlivňuje molekulární procesy tkáně, zvyšuje produkci nových buněk, jinými slovy - stimuluje adipogenezi. Přidání výtažku z tropického ovoce Zizyphus Jujuba (Cicimek čínský) posiluje a obnovuje tzv. mezibuněčný cement. Poskytuje působivé účinky vyhlazení pokožky a vyplnění vrásek. Doporučuje se především pro ošetření vrásek.

ÚČINNÉ LÁTKY

Komplex VOLUPLUS ™ ovlivňuje molekulární procesy tkáně, zvyšuje produkci nových buněk, jinými slovy - stimuluje adipogenezi. Obsahuje makadamiový olej bohatý na vitamíny A, B, E a cenné minerály, jako je draslík, fosfor a vápník. Díky vysoké koncentraci nenasycených mastných kyselin silně vyživuje a vyhlazuje pokožku. Macelignan je účinná látka získaná z muškátového oříšku se silnými výplňovými vlastnostmi a zvlhčováním. Extrakt z tropického ovocného stromu ZIZIPHUS JUJUBA posiluje a obnovuje mezibuněčný cement. Poskytuje působivé účinky vyhlazení pokožky a vyplnění vrásek.

SLOŽENÍ / INCI

Aqua, polyquatermium 37, propylenglykol dikaprylát / dikaprát, palmitoyl isoleucin, propandiol, extrakt ze semen jizubského semene, fytoecdysteoridy, hyaluronát sodný, PPG-1 trideceth-6, tetrasodium-glutamát-diacetát, acetacetát, acetát

OR5201-50

Mohlo by vás také zajímat