DOPRAVA ZDARMA při            objednávce nad 2800 Kč

Osobní odběr Praha 9 - Vysočany možný po předchozí domluvě na tel.724 318 818

 

U nás můžete platit kartou.

 

KOLAGEN centrum

www.alexina.cz

Kontakty

KOLAGEN centrum s.r.o.
Podvinný mlýn 1418/2, 190 00  Praha 9 - Vysočany, nedaleko od Divadla Gong
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Wellu Larens

  • MEZO Smooth

Advanced Smoothing Cocktail 35ml - MEZO Smooth 35ml

0,00 Kč
S DPH

Advanced Smoothing Cocktail – dříve MEZO Smooth

PROFI ošetření: pružnost, redukce strií a jizev

Použití pro pleť: všechny typy pleti

Profesionální použití při ošetření DermaOrganic DERMATION.

 

Vylepšený zpevňující koktejl redukuje a zmenšuje strie a jizvy. Zvyšuje syntézu kolagenu, vyhlazuje a zlepšuje strukturu pokožky.

Zabraňuje rozpadu elastinu zodpovědného za udržování pevnosti a pružnosti pokožky. Koktejl obsahuje kyselinu hyaluronovou, která váže velké množství vody v epidermis, zajišťuje pevnost a zdravý vzhled pokožky.

 

 

Poznámka!!! V současné době měníme značku kosmetiky

Předchozí jméno přípravku je Mezo Smooth - nové jméno Advanced Smoothing Cocktail. Do vyprodání zásob bude dodáván přípravek MEZO Smooth

Kosmetičky zaškolíme, ceny uvidí pouze registrované kosmetičky

Počet

Přípravek je určen pouze pro profesionální použití. Používejte jej při aktivním ošetření DermaOrganic přístrojem DERMATION.

 

ÚČINNÉ LÁTKY

Zabraňuje degradaci elastinu, který je zodpovědný za udržování pevnosti a pružnosti pokožky. Koktejl také obsahuje kyselinu hyaluronovou, která váže nespočetné množství vody v pokožce, zajišťuje tím pevnost pokožky a její zdravý vzhled. Ošetřující koktejl zvyšuje pružnost, smršťuje a redukuje strie a jizvy. Obsahuje patentovanou aktivní složku COLLAGENEER®, která obsahuje slunečnicový olej a výtažek ze zrna Lupiny bílé (Lupinus albus). Zvyšuje syntézu kolagenu typu I a stimuluje produkci vysoce kvalitního kolagenu, který je zodpovědný za pevnost a pružnost pokožky. Kromě toho je koktejl obohacen o extrakt ibišku Hibiscus-ECO® s prokázanými vyhlazovacími účinky a také zlepšením struktury pokožky. Působí proti zánětlivým procesům, které jsou vyvolány elastázou - enzymem, který rozkládá elastin a je zodpovědný za udržování pevné a pružné pokožky. Má také antioxidační vlastnosti.

Koktejl MezoSmooth navíc obsahuje kyselinu hyaluronovou, která váže vodu v pokožce a také výtažky z Centella Asiatica (Pupečník asijský), které stimulují fibroblasty k syntéze kolagenu a elastinu. Má schopnost modifikovat strukturu kůže a podkožní vrstvu. Po aplikaci koktejlu následuje zlepšení stavu pokožky a nevzhledné strie a jizvy jsou kratší a méně viditelné.

SLOŽENÍ / INCI

Aqua, olej ze semen Heliantus Annuus, polyquaternium 37, glycerin, propylenglykol dikaprylát / dikaprát, extrakt z Centella asiatica, extrakt ze semen lupina Albus, hyaluronát sodný, benzylalkohol, PPG-1 trideceth-6, kyselina benzoová, benzoát sodný, Tetrasodium glutamát diacetát  

OR5207-35

Mohlo by vás také zajímat