DOPRAVA
ZDARMA

Při objednávce nad 2000 Kč

OSOBNÍ ODBĚR PRAHA 8 - Florenc

Možný po předchozí domluvě na tel. č. 724 318 818

POTŘEBUJETE PORADIT?

Neváhejte nás kontaktovat

Navštivte kosmetické studio

www.alexina.cz

www.alexina.cz

Logo kosmetiky Chris Farrell

Kontakty

Kolagenové Centrum
Česká Republika

Zavolejte nám:
+420 724 318 818

obchod@alenastikova.cz

Značky kosmetiky

Prodáváme kosmetiku značek:

Logo kosmetiky Chris Farrell

Logo kosmetiky Wellu Larens

Binacil Barva na řasy a obočí tmavě hnědá
  • Binacil Barva na řasy a obočí tmavě hnědá

BINACIL tmavě hnědá barva na obočí a řasy

133,00 Kč
S DPH

Kvalitní německá barva na obočí a řasy BINACIL od firmy Wimpernwelle, je vhodná i pro citlivé oči, je svým složením k Vašim řasám a obočí šetrnější a při barvení řas neštípe do očí.

Pro barvení řas doporučujeme používat pouze BINACIL barvu černou a modro/černou, pro barvení obočí použijte všechny BINACIL barvy  mimo modro/černé barvy.

 

Zde je uvedena maloobchodní cena.

Pro kosmetické salony je po zaregistrování viditelná VELKOOBCHODNÍ  CENA – napište si o ní – zaregistrujte se jako kosmetička na náš e-shop.

BINACIL barvy na obočí a řasy kombinujte pouze s našimi dalšími produkty – hlavně oxidační činidlo nepoužívejte od jiné značky.

Počet

BINACIL barva na obočí se nanáší a nechá působit cca 2-3 minuty.

Postup při barvení obočí barvami BINACIL:

-    Zbytky tužky na obočí a ostatních líčidel odstraňte odličovačem na oči, který nemá mastnou složku

-   Doporučujeme  obočí vyčistit fyziologickým solným roztokem BINACIL pro lepší přilnavost barvy.

- Požadovaná BINACIL®barva na obočí  se rozmíchá společně s BINACIL®krémovým oxidačním činidlem na hygienickém, pro tento účel specielně vyvinutém BINACIL®mixovacím bloku.

-  Rozmíchanou BINACIL barvu obočí  nanese mixovaci tyčinkou, která je součástí balení každé barvy BINACIL, nebo válečkovitým stětečkem pravidelně a hustě od kořínků až do konečkům chloupků obočí. Doba působení: 2-3 minuty.

-  Po určeném působení barvy se veškerá BINACIL® barva stáhne plochým koncem mixovaci tyčinky, nebo vějířovým stětečkem a zbytky barvy se setřou  vatovou tyčinkou, nebo kosmetickým ubrouskem.

-  Zbytky barvy otřete vícekrát důkladně vlhkými kosmetickými tampóny. Ke konci ošetření se mohou barevné zbytky odstranit z pleti nebo víčka speciálním šetrným  BINACIL®odstraňovačem na barvu.

Složení:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Palmitic Acid, Toluene-2, 5-Diamine Sulfate, Resorcinol, p-Aminophenol, Ammonium Hydroxide, Sodium Sulfite, m-Aminophenol, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Disodium EDTA, Sodium Benzoate

W23954
Nový produkt

Mohlo by vás také zajímat